Retelistica

Afisare 1 - 8 din 8 (1 pagini)
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
-85%

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl

59 lei

403 lei

Pret cu TVA inclus: 59 lei

..

Router wireless Trendnet TEW-823DRU AC2600 Dual Ba...

606 lei

Pret cu TVA inclus: 606 lei

..

 Switch ALLIED TELESIS 910 24 porturi Gigabit
-53%

Switch ALLIED TELESIS 910 24 porturi Gigabit

699 lei

1.495 lei

Pret cu TVA inclus: 699 lei

Switch ALLIED TELESIS 910 24 porturi Gigabit unmanaged 5 ani garantie prin inregistrare on-lineSeria de switch-uri Allied Telesis GS910 sunt solutii Gigabit fara management pentru desktop si retele mici.Caracteristici:-Usor de instalat.-Performanta inalta.-Calitate si fiabilitate - lider mondial, fi..

Acces Point Aruba AP-305 802.11n/ac 2x2:2/3x3:3 MU...
-69%

Acces Point Aruba AP-305 802.11n/ac 2x2:2/3x3:3 MU...

1.499 lei

4.825 lei

Pret cu TVA inclus: 1.499 lei

SpecificaţieCaracteristici2.4 GHzDa  5 GHzDa    Rata de transfer de date (max)1300 Mbit/s  Wireless LAN rată de transfer de date (max)1300 Mbit/s  Ethernet LAN rată de transfer de date10,100,1000 Mbit/s  Reţea standardIEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g..

DLINK EXO AC2600 MU-MIMO Wi-Fi Router, DIR-882, EE...
-63%

DLINK EXO AC2600 MU-MIMO Wi-Fi Router, DIR-882, EE...

299 lei

799 lei

Pret cu TVA inclus: 299 lei

SpecificatiiCARACTERISTICI GENERALETip produsRouterStandard Wi-FiIEEE 802.11a/b/g/n/ac/axPorturi LAN4Porturi WAN1Rata de transfer Ethernet (Mbps)10/100/1000SecuritateWPA2-PSK WPA / WPA2 WEP WPA-PSKAntena4Frecventa (GHz)2.4 - 5Rata de transfer WI-FI (Mbps)574 - 2402Port USB1 x USB 3.0AlimentareLa ..

Router wireless 4G Lte, D-link Dwr 920,port Giga b...
-31%

Router wireless 4G Lte, D-link Dwr 920,port Giga b...

449 lei

655 lei

Pret cu TVA inclus: 449 lei

..

Router wireless D-Link AX5400 Wi‑Fi 6, DIR‑X54...
-55%

Router wireless D-Link AX5400 Wi‑Fi 6, DIR‑X54...

899 lei

1.999 lei

Pret cu TVA inclus: 899 lei

Caracteristici generale Tip produs Router Standard Wi-Fi 802.11 ax ..

Router wireless Linksys WRT3200ACM, AC 3200, MU-MI...
-57%

Router wireless Linksys WRT3200ACM, AC 3200, MU-MI...

999 lei

2.299 lei

Pret cu TVA inclus: 999 lei

..

Afisare 1 - 8 din 8 (1 pagini)